Header image header image 2  
Program wydarzeń sportowych
  || HOME ||
  || Piłka nożna - program transmisji || Poniedziałek - Pi±tek || Sobota || Niedziela ||
  || Koszykówka || Sporty Motorowe || Sporty Zimowe || Pozostałe Sporty ||
  || Kanał Sportowy 1 + Ramówka ||
  || Kanał Sportowy 2 + Ramówka ||
   
 
Program transmisji pozostałych dyscyplin sportowych.


Program na Pi±tek 17. Listopada 2017
01:30 Gala - (Boks i MMA)
01:30 Golden Boy Boxing Undercard Matches Lag2
05:00 Golden Boy Boxing: Jose Martinez vs. Jesus Martinez Lag2
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag2
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
02:00 Gala wrestlingu - WWE (Zapasy - Wrestling)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag49
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
Program na Sobotę 18. Listopada 2017
01:00 & 03:00 & 04:00 & 04:30 Gala Boksu - kilka gal boksu (Gala boksu zawodowego i MMA)
01:00 Werdum vs. Tybur Weigh-In Lag21
03:00 Brown vs. Rebello Lag44
04:00 Max Ornelas vs. Nick Otieno Lag54
04:30 Anthony Dirrell vs. Denis Douglin Lag57
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag21
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag44
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag54
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag57
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
05:00 Tongo - Liban (Mecz Towarzyski Rugbystów)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag2
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Premier Sports
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
07:30 Zawody - w Szanghaju (Snooker)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
10:30 Zawody Pucharu ¦wiata w Singapurze - Dzień 1. (Pływanie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
14:45 Resovia Rzeszów - Czarni Radom (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
15:00-00:00 Turniej mężczyn - w Londynie (Turniej Tenisowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA15
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA16
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls5
(Bel) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport1
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag1
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Stadium-Live 15
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 22
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 Jastrzębski Węgiel - Chemik Bydgoszcz (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
15:00 Skra Bełchatów - GKS Katowice (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ŁódĽ
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
16:00 Iskra Kielce - Aalborg Håndbold (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL 11 Extra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
16:00 UKS Ko¶cierzyna - Pogoń Szczecin (Polska Liga Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
17:00 Warta Zawiercie - AZS Warszawa (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Pałac Bydgoszcz - Budowlani Toruń (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:00 ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle - MKS Będzin (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
17:30 MVM Veszprém - Paris Saint-Germain Handball (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
17:30 Polska - Mołdawia (Puchar Europy Rugbystów)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
17:30 KPR Jelenia Góra - Korona Kielce (Polska Liga Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
18:00 Gala - w Częstochowie (Gala boksu zawodowego) Tomasz Adamek - Fred Kassi
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSFight
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
18:00 MKS Lublin - Zagłębie Lubin (Polska Liga Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
        
18:00 Legionovia Legionowo - Chemik Police (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
18:00 Budowlani ŁódĽ - MKS Muszyna (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio ŁódĽ
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
19:30 Turniej Mężczyzn - w USA (Turniej Golfowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Golf Channel
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Golf
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
SkySports 4
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
SkySports 4
(Ang)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Sport TV4
(Por) 
 Strona WWW --> oraz
        
20:30 Francja - RPA (Mecz Towarzyski Rugbystów)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przegl±darce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
20:45 Imoco Volley - Saugella Monza (Włoska Serie A Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
21:00 Gala - w Belfa¶cie (Gala boksu zawodowego) Carl Frampton - Horaclo Garcia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
22:00 Gala - w Groningen (Kick-boxing)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL 11 Extra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
Program na Niedzielę 19. Listopada 2017
14:45 AZS Olsztyn - Cuprum Lubin (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
 
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
15:00 CSM Bukareszt - GTPR Gdynia (Liga Mistrzów Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
15:00 Fart Kielce - Trefl Gdańsk (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
15:00 KS Rzeszów - Impel Wrocław (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:00 Pick Szeged - FC Barcelona (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
18:30 Wisła Płock - IFK Kristianstad (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
20:00 BKS Bielsko-Biała - ŁKS ŁódĽ (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Radio ŁódĽ
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Poniedziałek 20. Listopada 2017
02:30 Dallas Cowboys - Philadelphia Eagles (NFL)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
18:00 PTPS Piła - Volleyball Kraków (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Wtorek 21. Listopada 2017
18:00 KSZO Ostrowiec ¦więtokrzyski - MKS D±browa Górnicza (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
20:30 BM Granollers - FC Barcelona (Hiszpańska Liga Asobal)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL Sportklub
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
??:?? BBTS Bielsko-Biała - Chemik Bydgoszcz (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na ¦rodę 22. Listopada 2017
18:00 Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Radio ŁódĽ
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:30 Resovia Rzeszów - Warta Zawiercie (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:30 AD Ciudad de Guadalajara - Ciudad Encantada (Hiszpańska Liga Asobal)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL Sportklub
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
Program na Czwartek 23. Listopada 2017
19:00 SG Flensburg-Handewitt - SC Magdeburg (Niemiecka Bundesliga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL Sportklub
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
Program na Pi±tek 24. Listopada 2017
18:00 Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Sobotę 25. Listopada 2017
??:?? AZS Warszawa - Jastrzębski Węgiel (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? GKS Katowice - Warta Zawiercie (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Budowlani Toruń - Legionovia Legionowo (Polska Liga Siatkarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Fart Kielce - BBTS Bielsko-Biała (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
??:?? MKS Muszyna - PTPS Piła (Polska Liga Siatkarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Czarni Radom - AZS Olsztyn (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
 
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? MKS D±browa Górnicza - KS Rzeszów (Polska Liga Siatkarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Chemik Bydgoszcz - Resovia Rzeszów (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Chemik Police - BKS Bielsko-Biała (Polska Liga Siatkarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
??:?? MKS Będzin - Skra Bełchatów (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ŁódĽ
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? ŁKS ŁódĽ - KSZO Ostrowiec ¦więtokrzyski (Polska Liga Siatkarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ŁódĽ
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Poniedziałek 27. Listopada 2017
??:?? Pałac Bydgoszcz - Volleyball Kraków (Polska Liga Siatkarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Wtorek 28. Listopada 2017
??:?? Impel Wrocław - Budowlani ŁódĽ (Polska Liga Siatkarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ŁódĽ
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na ¦rodę 29. Listopada 2017
??:?? Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Pi±tek 1. Grudnia 2017
19:00 Niemcy - Kamerun (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Sobotę 2. Grudnia 2017
14:00 Czechy - Argentyna (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Rosja - Tunezja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Rumunia - Paragwaj (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 Serbia - Chiny (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:45 Brazylia - Japonia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Francja - Słowenia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Holandia - Korea Południowa (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Szwecja - Polska (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:15 Dania - Czarnogóra (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Hiszpania - Angola (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Norwegia - Węgry (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 3. Grudnia 2017
14:00 Kamerun - Serbia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Polska - Czechy (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Słowenia - Rumunia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Tunezja - Brazylia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:45 Czarnogóra - Rosja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Angola - Francja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Korea Południowa - Niemcy (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Węgry - Szwecja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:15 Japonia - Dania (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Argentyna - Norwegia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Chiny - Holandia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Paragwaj - Hiszpania (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Wtorek 5. Grudnia 2017
12:00 Czarnogóra - Japonia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
12:00 Korea Południowa - Chiny (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Słowenia - Angola (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Węgry - Argentyna (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 Holandia - Kamerun (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:45 Rosja - Brazylia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Niemcy - Serbia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Rumunia - Hiszpania (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Szwecja - Czechy (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:15 Dania - Tunezja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Francja - Paragwaj (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Norwegia - Polska (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na ¦rodę 6. Grudnia 2017
14:00 Kamerun - Korea Południowa (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Rosja - Japonia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:45 Tunezja - Czarnogóra (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Niemcy - Chiny (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:15 Brazylia - Dania (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Serbia - Holandia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Czwartek 7. Grudnia 2017
14:00 Paragwaj - Słowenia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Polska - Węgry (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Rumunia - Angola (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Szwecja - Argentyna (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Czechy - Norwegia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Hiszpania - Francja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Pi±tek 8. Grudnia 2017
12:00 Japonia - Tunezja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Angola - Paragwaj (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Argentyna - Polska (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Chiny - Kamerun (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:45 Brazylia - Czarnogóra (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Czechy - Węgry (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Francja - Rumunia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Holandia - Niemcy (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:15 Dania - Rosja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Hiszpania - Słowenia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Norwegia - Szwecja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Serbia - Korea Południowa (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 10. Grudnia 2017
11:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
11:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Poniedziałek 11. Grudnia 2017
11:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
O 19. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
11:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
O 23. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
O 21. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
O 17. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Wtorek 12. Grudnia 2017
17:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na ¦rodę 13. Grudnia 2017
17:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Pi±tek 15. Grudnia 2017
17:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 17. Grudnia 2017
14:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
O 3. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Pi±tek 31. Grudnia 2018
00:01 Serwery SopCast maj± jakie¶ problemy z działaniem - nie wszystkie linki do tego programu mog± dzi¶ nie działać - zalecamy używać innych linków np do streamów via ACE Stream
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 31. Grudnia 2018
00:00 - ( ) Strona przeznaczona wył±cznie dla osób z poza terytorium Polski. Strona prezentuje jedynie linki znalezione w sieci. Nadawca potwierdził legalno¶ć swojej transmisji na stronie dostawcy streamingu. Administratorzy strony Soccer-Live nie maja uprawnień, ani możliwo¶ci prawnych do weryfikacji legalno¶ci nadawanych materialów. Wszelkie zgłoszenia dotycz±ce naruszenia praw autorskich należy kierować do dostawy streamingu, podlinkowanych stron.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
00:00 Uwaga jeżeli w aplikacji sopcast wyst±pi komunikat - [Can not parse th url address] należy przed ID kanału wpisać [sop://sopcast.hopto.org:3912/ ] lub [sop://178.175.143.195:3912/ ] Następnie dopisać numer ID kanału - jest to spowodowane awari± domy¶lnej domeny [sop://broker.sopcast.com:3912/ ]
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
00:01 Serwery SopCast maj± jakie¶ problemy z działaniem - nie wszystkie linki do tego programu mog± dzi¶ nie działać
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
03:00 Uwaga zmiana czasu o godzinie 3:00 CEST (¶rodkowo europejski czas letni) - następni zmiana na godzinę 2:00 (czas ¶rodkowo europejski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:55 Transmisja meczu ME można być nie dostępna w Sopcast lub mog± - występować problemy z poł±czeniem, zalecamy wcze¶niejsze uruchomienie kanału, jeżeli kanał nie uruchamia się zalecamy użyć linków do transmisji flash i innych (Zalecamy wersję Sopcast 3.5.0 lub starsz±) Zalecamy uruchomić kanał Sopcast 5-10 min przed meczem
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        

 
         
sport-tv.cba.pl nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może ogladać w internecie bez opłat