Header image header image 2  
Program wydarzeń sportowych
  || HOME ||
  || Piłka nożna - program transmisji || Poniedziałek - Piątek || Sobota || Niedziela ||
  || Koszykówka || Sporty Motorowe || Sporty Zimowe || Pozostałe Sporty ||
  || Kanał Sportowy 1 + Ramówka ||
  || Kanał Sportowy 2 + Ramówka ||
   
 
Program transmisji pozostałych dyscyplin sportowych.


Program na Niedzielę 23. Lipca 2017
10:40-19:00 - wszystkie mecze dnia (Hokej na Trawie)
10:40 Anglia - Argerntyna
13:10 Australia - Hiszpania
15:30 Niemcy (K) - USA (K) Lag14
18:00 Niemcy - Belgia Lag14
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag14
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
15:30 & 18:00 & 20:45 Turniej Mężczyzn - 3 mecze dnia (Turniej Siatkarzy)
15:30 Hiszpania - Słowacja Lag15
18:00 Niemcy - Białoruś Lag15
20:40 Estonia - Belgium Lag84
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag15
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag84
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Wtorek 25. Lipca 2017
08:00-23:00 Zawody - we Wrocławiu (TWG)
Dzień 4.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TWG
(Pol/Brak) 
 Strona WWW --> oraz
        
09:00 Zawody - we Wrocławiu (TWG - Jazda szybka na wrotkach) Dzień 4.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
        
09:00 Zawody - we Wrocławiu (TWG - Narciarstwo Wodne) Dzień 1.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
09:30 & 17:00 Zawody Mistrzostw Świata - w Budapeszcie (Pływanie) Dzień 3.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive7
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Lag7
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
10:00 & 16:30 Zawody - we Wrocławiu (TWG - Karate) Dzień 1.
Public Sport - od 13:00
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSFight
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
        
11:00 & 13:00 & 17:00 & 19:00 Zawody - we Wrocławiu (TWG - Korfball) Dzień 5.
Public Sport - do 13:00
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
        
11:00 Zawody - we Wrocławiu (TWG - Trójbój siłowy) Dzień 2.
Public Sport - od 14:00 do 16:30
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSFight
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
        
12:00 Zawody - we Wrocławiu (TWG - Fistball) Dzień 4.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
        
12:00 Zawody - we Wrocławiu (TWG - Squash) Dzień 1.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Zawody - w Świdnicy (TWG - Hokej na wrotkach) Dzień 1.
Public Sport - od 20:00
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
        
14:00 Zawody - we Wrocławiu (TWG - Łucznictwo) Dzień 3.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Zawody - we Wrocławiu (TWG - Gimnastyka Artystyczna i Gimnastyka Sportowa) Dzień 4.
Public Sport - od 19:30 do 20:00
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
        
15:00 Turniej Mężczyzn - w Bastad (Turniej Tenisowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Tut6
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:30 Wyścig dookoła Wallonii - Etap 4. (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive7
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bvls5
(Bel) 
 Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
16:00 Zawody Mistrzostw Świata - w Lipsku (Szermierka) Dzień 5.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
20:00 Turniej mężczyn - w Anglii (Rzutki - Darts)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls4
(Bel) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag22
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL Sportklub
(Pol) 
 Strona WWW -->
SkySports 3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
22:30 Sportowy wieczór - magazyn (Magazyn)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
23:00 - podsumowanie dnia (TWG)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
Program na Środę 26. Lipca 2017
09:00 & 15:00 Zawody - we Wrocławiu (TWG - Piłka Ręczna Plażowa) Dzień 1.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
10:00 Zawody - we Wrocławiu (TWG - Bilard i Snooker) Dzień 1.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
10:00 Zawody - we Wrocławiu (TWG - Kick-boxing) Dzień 1.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
11:00 Zawody - w Jelczu-Laskowicach (TWG - Wioślarstwo halowe - Ergowiosła) Dzień 1.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
11:00 Zawody - we Wrocławiu (TWG - Bieg na Orientację) Dzień 1.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Wtorek 27. Lipca 2017
10:00 Zawody - we Wrocławiu (TWG - Lacrosse) Dzień 1.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Czwartek 27. Lipca 2017
11:30 Zawody European Tour Golf - (Turniej Golfowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Golf Channel
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SkySports 4
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
SkySports 4
(Ang)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Sport TV4
(Por) 
 Strona WWW --> oraz
Tut3
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
12:00 & 17:30 Zawody - we Wrocławiu (TWG - Unihokej) Dzień 1.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Turniej PGA Tour Golf - (Turniej Golfowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Golf Channel
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SkySports 4
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
SkySports 4
(Ang)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Sport TV4
(Por) 
 Strona WWW --> oraz
        
Program na Piątek 28. Lipca 2017
09:00 Zawody - we Wrocławiu (TWG - Ju-jitsu) Dzień 1.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
09:00 Zawody - we Wrocławiu (TWG - Kajak Polo) Dzień 1.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Zawody - we Wrocławiu (TWG - Boks tajski - Muay Thai) Dzień 1.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:45 Zawody - we Wrocławiu (TWG - Sporty Taneczne) Dzień 1.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Sobotę 29. Lipca 2017
09:45 & 14:45 Zawody - we Wrocławiu (TWG - Przeciąganie liny) Dzień 1.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:15 - (Grand Prix Siatkarek - 2. dywizja)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
Youtube FIVB
(Brak) 
 Strona WWW --> oraz
        
19:15 - (Grand Prix Siatkarek - 2. dywizja)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
Youtube FIVB
(Brak) 
 Strona WWW --> oraz
        
23:00 Gala - w Nador (Kick-boxing)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
Program na Niedzielę 30. Lipca 2017
15:15 - (Grand Prix Siatkarek - 2. dywizja)
O 3. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
Youtube FIVB
(Brak) 
 Strona WWW --> oraz
        
15:30 Wyścig dookoła Polski - Etap 2. (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
18:15 - (Grand Prix Siatkarek - 2. dywizja)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
Youtube FIVB
(Brak) 
 Strona WWW --> oraz
        
Program na Czwartek 24. Sierpnia 2017
17:30 Bułgaria - Rosja (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 Finlandia - Estonia (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Polska - Serbia (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Słowenia - Hiszpania (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Piątek 25. Sierpnia 2017
17:30 Holandia - Turcja (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 Słowacja - Czechy (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Belgia - Francja (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Niemcy - Włochy (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Sobotę 26. Sierpnia 2017
17:30 Rosja - Słowenia (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 Serbia - Estonia (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Bułgaria - Hiszpania (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Polska - Finlandia (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 27. Sierpnia 2017
17:30 Belgia - Turcja (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 Włochy - Słowacja (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Francja - Holandia (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Niemcy - Czechy (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Poniedziałek 28. Sierpnia 2017
17:30 Finlandia - Serbia (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 Holandia - Belgia (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 Słowacja - Niemcy (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 Słowenia - Bułgaria (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Czechy - Włochy (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Hiszpania - Rosja (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Polska - Estonia (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Turcja - Francja (ME Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Środę 30. Sierpnia 2017
17:30 - (ME Siatkarzy)
Baraż
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 - (ME Siatkarzy)
Baraż
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (ME Siatkarzy)
Baraż
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (ME Siatkarzy)
Baraż
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Czwartek 31. Sierpnia 2017
17:30 - (ME Siatkarzy)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 - (ME Siatkarzy)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (ME Siatkarzy)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (ME Siatkarzy)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Sobotę 2. Września 2017
17:30 - (ME Siatkarzy)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (ME Siatkarzy)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 3. Września 2017
17:30 - (ME Siatkarzy)
O 3. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (ME Siatkarzy)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Piątek 22. Września 2017
15:30 Ukraina - Rosja (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Serbia - Czechy (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Włochy - Gruzja (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Węgry - Azerbejdżan (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:00 Białoruś - Chorwacja (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:00 Holandia - Belgia (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Polska - Niemcy (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Piątek 9. Grudnia 2017
00:01 Serwery SopCast mają jakieś problemy z działaniem - nie wszystkie linki do tego programu mogą dziś nie działać - zalecamy używać innych linków np do streamów via ACE Stream
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Środę 31. Grudnia 2017
03:00 Gala - w Houston (Gala boksu zawodowego) Flores vs Avalos
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag47
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut23
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
Program na Niedzielę 31. Grudnia 2017
00:00 - ( ) Strona przeznaczona wyłącznie dla osób z poza terytorium Polski. Strona prezentuje jedynie linki znalezione w sieci. Nadawca potwierdził legalność swojej transmisji na stronie dostawcy streamingu. Administratorzy strony Soccer-Live nie maja uprawnień, ani możliwości prawnych do weryfikacji legalności nadawanych materialów. Wszelkie zgłoszenia dotyczące naruszenia praw autorskich należy kierować do dostawy streamingu, podlinkowanych stron.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
00:00 Uwaga jeżeli w aplikacji sopcast wystąpi komunikat - [Can not parse th url address] należy przed ID kanału wpisać [sop://sopcast.hopto.org:3912/ ] lub [sop://178.175.143.195:3912/ ] Następnie dopisać numer ID kanału - jest to spowodowane awarią domyślnej domeny [sop://broker.sopcast.com:3912/ ]
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
00:01 Serwery SopCast mają jakieś problemy z działaniem - nie wszystkie linki do tego programu mogą dziś nie działać
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
03:00 Uwaga zmiana czasu o godzinie 3:00 CEST (środkowo europejski czas letni) - następni zmiana na godzinę 2:00 (czas środkowo europejski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:55 Transmisja meczu ME można być nie dostępna w Sopcast lub mogą - występować problemy z połączeniem, zalecamy wcześniejsze uruchomienie kanału, jeżeli kanał nie uruchamia się zalecamy użyć linków do transmisji flash i innych (Zalecamy wersję Sopcast 3.5.0 lub starszą) Zalecamy uruchomić kanał Sopcast 5-10 min przed meczem
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        

 
         
sport-tv.cba.pl nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może ogladać w internecie bez opłat