Header image header image 2  
Program wydarzeń sportowych
  || HOME ||
  || Piłka nożna - program transmisji || Poniedziałek - Pi±tek || Sobota || Niedziela ||
  || Koszykówka || Sporty Motorowe || Sporty Zimowe || Pozostałe Sporty ||
  || Kanał Sportowy 1 + Ramówka ||
  || Kanał Sportowy 2 + Ramówka ||
   
 
Program transmisji pozostałych dyscyplin sportowych.


Program na Czwartek 21. Wrze¶nia 2017
20:45 & 21:00 - dwa mecze dnia (Rugby - Super League)
20:45 Aviron Bayonnais - Grenoble FC Lag51
21:00 Salford Red Devils - St Helens Lag54,Tut23,Sky Main,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag51
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag54
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Tut23
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Pi±tek 22. Wrze¶nia 2017
02:00 Gala wrestlingu - WWE (Zapasy - Wrestling)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag17
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Arena
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Tele5 De
(Nie) 
 Strona WWW -->
        
02:30 San Francisco 49ers - Los Angeles Rams (NFL)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
FreeSport12
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live 15
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 22
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 30
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut22
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
05:00 Turniej Kobiet - w Tokio (Turniej Tenisowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Tut20
(Ang) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
05:00 Turniej Kobiet - w Seulu (Turniej Tenisowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Tut30
(Ang) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:00 Turniej Mężczyzn - w Sankt Petersburgu (Turniej Tenisowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przegl±darce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
FreeSport7
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Stadium-Live 21
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
        
13:30 Ukraina - Rosja (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport6
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport8
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport9
(Ang/Brak) 
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 Włochy - Gruzja (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 Serbia - Czechy (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport4
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport8
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 Węgry - Azerbejdżan (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport9
(Ang/Brak) 
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 Białoru¶ - Chorwacja (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag19
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 Holandia - Belgia (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls2
(Bel) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:30 Polska - Irlandia (Gala boksu amatorskiego)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
18:30 Polska - Niemcy (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport8
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport9
(Ang/Brak) 
 Strona WWW -->
Lag29
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Text 4 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
22:30 Sportowy wieczór - magazyn (Magazyn)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
Program na Sobotę 23. Wrze¶nia 2017
09:00 Turniej - w Yushanie (Snooker)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!SportsLive7
(Pol) 
 Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przegl±darce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Lag119
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
11:30 Zawody Mistrzostw ¦wiata w Bergen - Dzień 7. (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!SportsLive7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA7
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Bvls3
(Bel) 
 Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przegl±darce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
13:00 Wybrzeże Gdańsk - Azoty Puławy (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!SportsLive9
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
        
13:30 Bułgaria - Ukraina (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag45
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00-21:00 - wiele meczów dnia (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
15:00 Chekhovskiye Medvedi - Montpellier Lag66
17:30 Vardar - Nantes Lag17
18:00 Barcelona - Kristianstad Lag30
19:00 Dinamo Bucuresti - Gorenje Velenje Lag73
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag17
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag30
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag66
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag73
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 Gruzja - Chorwacja (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag69
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 Czechy - Belgia (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag68
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 Polska - Węgry (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag107
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Text 15 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
17:30 MVM Veszprém - SG Flensburg-Handewitt (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 Serbia - Holandia (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag44
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 Włochy - Białoru¶ (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag43
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:30 Turcja - Rosja (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag65
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:30 Gwardia Opole - Wisła Płock (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
19:00 Gala - w Kazaniu (Kick-boxing)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL 11 Extra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
19:00 Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle (Superpuchar Polski Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
Radio ŁódĽ
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:00 HC Zagrzeb - Pick Szeged (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag99
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 Gala - w Manchesterze (Gala boksu zawodowego)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
Program na Niedzielę 24. Wrze¶nia 2017
02:00 Gala - w Inglewood (Gala boksu zawodowego) Jorge Linares - Luke Campbell
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
03:00 Gala - w San Jose, Kalifornia (MMA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
11:00 Zawody - Mazovia Cup 2017 (Rugby na wózkach)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
KP Sport
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
12:30 SC DHfK Lipsk - TSV Hannover-Burgdorf (Niemiecka Bundesliga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL Sportklub
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
13:30 Bułgaria - Turcja (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Gruzja - Białoru¶ (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
15:00 Belgia - Serbia (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:00 Azerbejdżan - Polska (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Text 22 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
16:15 Zawody - w Warszawie (JeĽdziectwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Białystok
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Bydgoszcz
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Gdańsk
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Gorzów
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Katowice
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Katowice
(Pol) 
 Media Player -->
TVP Kielce
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Kielce
(Pol)
[limit użytk.]
 Media Player -->
TVP Kraków
(Pol)
[limit użytk.]
 Media Player -->
TVP Kraków
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Lublin
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Olsztyn
(Pol)
[limit użytk.]
 Media Player -->
TVP Olsztyn
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Opole
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Poznań
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Rzeszów
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Szczecin
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Warszawa
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Wrocław
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP ŁódĽ
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
18:00 Czechy - Holandia (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
18:00 Chorwacja - Włochy (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
        
18:30 Iskra Kielce - THW Kiel (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
18:30 Niemcy - Węgry (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
Program na Poniedziałek 25. Wrze¶nia 2017
02:30 Washington Redskins - Oakland Raiders (NFL)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
13:00 Turniej Kobiet - w Wuhan (Turniej Tenisowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
13:30 Rosja - Bułgaria (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
16:00 Niemcy - Azerbejdżan (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
18:30 Turcja - Ukraina (ME Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
Program na Wtorek 26. Wrze¶nia 2017
??:?? - (ME Siatkarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? - (ME Siatkarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na ¦rodę 27. Wrze¶nia 2017
20:30 Ademar León - FC Barcelona (Hiszpańska Liga Asobal)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL Sportklub
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
??:?? - (ME Siatkarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? - (ME Siatkarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Czwartek 28. Wrze¶nia 2017
19:00 VfL Gummersbach - Füchse Berlin (Niemiecka Bundesliga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL Sportklub
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
??:?? - (ME Siatkarek)
Data do potwierdzenia
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? - (ME Siatkarek)
Data do potwierdzenia
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Pi±tek 29. Wrze¶nia 2017
18:00 Cuprum Lubin - MKS Będzin (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? - (ME Siatkarek)
Data do potwierdzenia
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? - (ME Siatkarek)
Data do potwierdzenia
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Sobotę 30. Wrze¶nia 2017
14:45 AZS Olsztyn - Espadon Szczecin (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
 
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
??:?? - (ME Siatkarek)
Data do potwierdzenia
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? - (ME Siatkarek)
Data do potwierdzenia
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Czarni Radom - GKS Katowice (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Resovia Rzeszów - Fart Kielce (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Niedzielę 1. PaĽdziernika 2017
14:00 - (ME Siatkarek)
O 3. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 - (ME Siatkarek)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:00 Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Sobotę 7. PaĽdziernika 2017
??:?? Chemik Police - Budowlani ŁódĽ (Superpuchar Polski Siatkarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
Radio ŁódĽ
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Pi±tek 1. Grudnia 2017
19:00 Niemcy - Kamerun (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Sobotę 2. Grudnia 2017
14:00 Czechy - Argentyna (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Rosja - Tunezja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Rumunia - Paragwaj (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 Serbia - Chiny (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:45 Brazylia - Japonia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Francja - Słowenia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Holandia - Korea Południowa (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Szwecja - Polska (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:15 Dania - Czarnogóra (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Hiszpania - Angola (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Norwegia - Węgry (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 3. Grudnia 2017
14:00 Kamerun - Serbia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Polska - Czechy (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Słowenia - Rumunia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Tunezja - Brazylia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:45 Czarnogóra - Rosja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Angola - Francja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Korea Południowa - Niemcy (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Węgry - Szwecja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:15 Japonia - Dania (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Argentyna - Norwegia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Chiny - Holandia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Paragwaj - Hiszpania (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Wtorek 5. Grudnia 2017
12:00 Czarnogóra - Japonia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
12:00 Korea Południowa - Chiny (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Słowenia - Angola (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Węgry - Argentyna (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 Holandia - Kamerun (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:45 Rosja - Brazylia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Niemcy - Serbia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Rumunia - Hiszpania (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Szwecja - Czechy (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:15 Dania - Tunezja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Francja - Paragwaj (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Norwegia - Polska (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na ¦rodę 6. Grudnia 2017
14:00 Kamerun - Korea Południowa (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Rosja - Japonia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:45 Tunezja - Czarnogóra (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Niemcy - Chiny (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:15 Brazylia - Dania (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Serbia - Holandia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Czwartek 7. Grudnia 2017
14:00 Paragwaj - Słowenia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Polska - Węgry (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Rumunia - Angola (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Szwecja - Argentyna (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Czechy - Norwegia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Hiszpania - Francja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Pi±tek 8. Grudnia 2017
12:00 Japonia - Tunezja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Angola - Paragwaj (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Argentyna - Polska (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Chiny - Kamerun (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:45 Brazylia - Czarnogóra (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Czechy - Węgry (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Francja - Rumunia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Holandia - Niemcy (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:15 Dania - Rosja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Hiszpania - Słowenia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Norwegia - Szwecja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Serbia - Korea Południowa (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 10. Grudnia 2017
11:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
11:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Poniedziałek 11. Grudnia 2017
11:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
O 19. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
11:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
O 23. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
O 21. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
O 17. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Wtorek 12. Grudnia 2017
17:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na ¦rodę 13. Grudnia 2017
17:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Pi±tek 15. Grudnia 2017
17:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 17. Grudnia 2017
14:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
O 3. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Pi±tek 31. Grudnia 2018
00:01 Serwery SopCast maj± jakie¶ problemy z działaniem - nie wszystkie linki do tego programu mog± dzi¶ nie działać - zalecamy używać innych linków np do streamów via ACE Stream
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 31. Grudnia 2018
00:00 - ( ) Strona przeznaczona wył±cznie dla osób z poza terytorium Polski. Strona prezentuje jedynie linki znalezione w sieci. Nadawca potwierdził legalno¶ć swojej transmisji na stronie dostawcy streamingu. Administratorzy strony Soccer-Live nie maja uprawnień, ani możliwo¶ci prawnych do weryfikacji legalno¶ci nadawanych materialów. Wszelkie zgłoszenia dotycz±ce naruszenia praw autorskich należy kierować do dostawy streamingu, podlinkowanych stron.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
00:00 Uwaga jeżeli w aplikacji sopcast wyst±pi komunikat - [Can not parse th url address] należy przed ID kanału wpisać [sop://sopcast.hopto.org:3912/ ] lub [sop://178.175.143.195:3912/ ] Następnie dopisać numer ID kanału - jest to spowodowane awari± domy¶lnej domeny [sop://broker.sopcast.com:3912/ ]
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
00:01 Serwery SopCast maj± jakie¶ problemy z działaniem - nie wszystkie linki do tego programu mog± dzi¶ nie działać
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
03:00 Uwaga zmiana czasu o godzinie 3:00 CEST (¶rodkowo europejski czas letni) - następni zmiana na godzinę 2:00 (czas ¶rodkowo europejski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:55 Transmisja meczu ME można być nie dostępna w Sopcast lub mog± - występować problemy z poł±czeniem, zalecamy wcze¶niejsze uruchomienie kanału, jeżeli kanał nie uruchamia się zalecamy użyć linków do transmisji flash i innych (Zalecamy wersję Sopcast 3.5.0 lub starsz±) Zalecamy uruchomić kanał Sopcast 5-10 min przed meczem
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        

 
         
sport-tv.cba.pl nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może ogladać w internecie bez opłat