Header image header image 2  
Program wydarzeń sportowych
  || HOME ||
  || Piłka nożna - program transmisji || Poniedziałek - Piątek || Sobota || Niedziela ||
  || Koszykówka || Sporty Motorowe || Sporty Zimowe || Pozostałe Sporty ||
  || Kanał Sportowy 1 + Ramówka ||
  || Kanał Sportowy 2 + Ramówka ||
   
 
Program transmisji pozostałych dyscyplin sportowych.


Program na Czwartek 30. Marca 2017
02:00 Gala wrestlingu - WWE (Zapasy - Wrestling)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag30
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
08:30 Zawody - w Pekinie (Snooker)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!SportsLive1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!SportsLive2
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Lag116
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag117
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP1
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP2
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:00 Wyścig trzydniowy - w De Panne (Kolarstwo) Dzień 3.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP1
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
        
16:00 Turniej Kobiet i Mężczyzn - w Miami (Turniej Tenisowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!SportsLive2
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA13
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA14
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag118
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag119
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag120
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSExtra
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
TVP Sport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:30 Turniej PGA Tour Golf - (Turniej Golfowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Golf Channel
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SkySports 4
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
SkySports 4
(Ang)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Sport TV4
(Por) 
 Strona WWW --> oraz
        
18:00 ŁKS Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza (Polska Liga Siatkarek)
O 5. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
Text 15 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
19:00 Rhein-Neckar Löwen - THW Kiel (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL NS
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
        
23:00 Sportowy wieczór - magazyn (Magazyn)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
TVP Sport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
Program na Piątek 31. Marca 2017
18:00 Czarni Radom - AZS Olsztyn (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
 
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
21:00 Polska - Niemcy (Kick-boxing) Public Sport - od 22:00
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL NS
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
        
21:00 Edinburgh Rugby - La Rochelle (Puchar Challenge Rugbystów)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
        
Program na Sobotę 1. Kwietnia 2017
03:00 Gala - w Rosemont (MMA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S2
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
        
03:45 Zawody Pucharu Świata w Omaha - Dzień 1. (Jeździectwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
TVP Sport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
13:00 MMTS Kwidzyn - Wisła Płock (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL NS
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
        
16:30 Husaria Szczecin - Seahawks Gdynia (Polska Topliga Futbolu Amerykańskiego)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PLFA HusariaTV
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
17:00 Paris Saint-Germain Handball - HBC Nantes (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11 Extra
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
PL 11 Extra
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
17:00 AZS Koszalin - MKS Lublin (Polska Liga Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
        
17:15 Eagles Warszawa - Outlaws Wrocław (Polska Topliga Futbolu Amerykańskiego)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PLFA EaglesTV
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
17:30 MVB Veszprém - HC Zagrzeb (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL NS
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
        
17:30 Wilki Łódź - Lions Gliwice (Polska 1. Liga Futbolu Amerykańskiego)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PLFA Wilki
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
18:30 Gwardia Opole - Pogoń Szczecin (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
22:45 Gala - w Liverpoolu (MMA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL 11
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL 11
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL 11
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL 11
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL 11
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
        
??:?? AZS Warszawa - GKS Katowice (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? BBTS Bielsko-Biała - Trefl Gdańsk (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Cuprum Lubin - AZS Częstochowa (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Legionovia Legionowo - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (Polska Liga Siatkarek)
Data do potwierdzenia
O 13. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Budowlani Toruń - BKS Bielsko-Biała (Polska Liga Siatkarek)
Data do potwierdzenia
O 7. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Jastrzębski Węgiel - Chemik Bydgoszcz (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Stal Mielec - Zagłębie Lubin (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Skra Bełchatów - Fart Kielce (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Niedzielę 2. Kwietnia 2017
11:30 Zawody Mistrzostw Europy w Splicie - Kobiet i Mężczyzn (Podnoszenie ciężarów) Dzień 1.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP1
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP2
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
        
13:00 Panthers Wrocław - Lowlanders Białystok (Polska Topliga Futbolu Amerykańskiego)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PLFA PanthersTV
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
14:00 Wyścig dookoła Flandrii - (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP1
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
        
15:00 Trefl Sopot - MKS Muszyna (Polska Liga Siatkarek)
O 9. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
16:30 Espadon Szczecin - MKS Będzin (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
18:00 Iskra Kielce - Montpellier HB (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PL C+S
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
18:00 GTPR Gdynia - Pogoń Szczecin (Polska Liga Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Poniedziałek 3. Kwietnia 2017
15:30 Wyścig dookoła Kraju Basków - Etap 1. (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP1
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
        
18:00 Pałac Bydgoszcz - PTPS Piła (Polska Liga Siatkarek)
O 11. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 KS Rzeszów - Chemik Police (Polska Liga Siatkarek)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Wtorek 4. Kwietnia 2017
??:?? Budowlani Łódź - Impel Wrocław (Polska Liga Siatkarek)
Data do potwierdzenia
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Środę 5. Kwietnia 2017
15:30 Wyścig - Scheldeprijs (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP2
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
        
Program na Piątek 7. Kwietnia 2017
18:00 PTPS Piła - Pałac Bydgoszcz (Polska Liga Siatkarek)
O 11. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? MKS Dąbrowa Górnicza - ŁKS Łódź (Polska Liga Siatkarek)
Data do potwierdzenia
O 5. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Sobotę 8. Kwietnia 2017
??:?? KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Legionovia Legionowo (Polska Liga Siatkarek)
Data do potwierdzenia
O 13. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? BKS Bielsko-Biała - Budowlani Toruń (Polska Liga Siatkarek)
Data do potwierdzenia
O 7. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? MKS Muszyna - Trefl Sopot (Polska Liga Siatkarek)
Data do potwierdzenia
O 9. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Chemik Police - KS Rzeszów (Polska Liga Siatkarek)
Data do potwierdzenia
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Czwartek 9. Kwietnia 2017
19:00 HC Zagrzeb - RK Celje (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
        
Program na Piątek 9. Grudnia 2017
00:01 Serwery SopCast mają jakieś problemy z działaniem - nie wszystkie linki do tego programu mogą dziś nie działać - zalecamy używać innych linków np do streamów via ACE Stream
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 31. Grudnia 2017
00:00 - ( ) Strona przeznaczona wyłącznie dla osób z poza terytorium Polski. Strona prezentuje jedynie linki znalezione w sieci. Nadawca potwierdził legalność swojej transmisji na stronie dostawcy streamingu. Administratorzy strony Soccer-Live nie maja uprawnień, ani możliwości prawnych do weryfikacji legalności nadawanych materialów. Wszelkie zgłoszenia dotyczące naruszenia praw autorskich należy kierować do dostawy streamingu, podlinkowanych stron.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
00:00 Uwaga jeżeli w aplikacji sopcast wystąpi komunikat - [Can not parse th url address] należy przed ID kanału wpisać [sop://sopcast.hopto.org:3912/ ] lub [sop://178.175.143.195:3912/ ] Następnie dopisać numer ID kanału - jest to spowodowane awarią domyślnej domeny [sop://broker.sopcast.com:3912/ ]
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
00:01 Serwery SopCast mają jakieś problemy z działaniem - nie wszystkie linki do tego programu mogą dziś nie działać
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
03:00 Uwaga zmiana czasu o godzinie 3:00 CEST (środkowo europejski czas letni) - następni zmiana na godzinę 2:00 (czas środkowo europejski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:55 Transmisja meczu ME można być nie dostępna w Sopcast lub mogą - występować problemy z połączeniem, zalecamy wcześniejsze uruchomienie kanału, jeżeli kanał nie uruchamia się zalecamy użyć linków do transmisji flash i innych (Zalecamy wersję Sopcast 3.5.0 lub starszą) Zalecamy uruchomić kanał Sopcast 5-10 min przed meczem
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        

 
         
sport-tv.cba.pl nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może ogladać w internecie bez opłat